Kilka porad jak wybrać i zarezerwować pokój w hostelu

Rezerwacje pokoi w hostelu - Co powinieneś wiedzieć

Rezerwacje pokoi w hostelu

W naszym hostelu Elite Hostel w Elblągu mamy wiele dostępnych terminów i opcji rezerwacji, aby zapewnić naszym gościom jak największą elastyczność. Można dokonywać rezerwacji za pośrednictwem naszej strony internetowej lub bezpośrednio przez recepcję hostelu. Wszystkie dostępne terminy można sprawdzić na naszej stronie internetowej lub uzyskać informacje na temat wolnych pokojów dzwoniąc do recepcji. Staramy się zapewnić jak najlepsze warunki dla naszych gości, dlatego oferujemy różne pakiety rezerwacyjne, w tym pakiety dla rodzin, dłuższe pobyty i rezerwacje grupowe. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji, zwłaszcza w sezonie wakacyjnym, aby zapewnić sobie miejsce w naszym hostelu i uniknąć rozczarowania.

Rodzaj pokoju Liczba osób Cena za noc Wyposażenie
1-osobowy 1 od 50 zł Wyposażony jest w łóżko pojedyncze, biurko, szafę, telewizor oraz łazienkę z prysznicem. W cenie pokoju wliczone są również ręczniki.
2-osobowy 2 od 80 zł Pokój przeznaczony dla trzech osób. Wyposażony jest w łóżko podwójne i łóżko pojedyncze lub trzy łóżka pojedyncze, biurko, szafę, telewizor oraz łazienkę z prysznicem. W cenie pokoju wliczone są również ręczniki.
3-osobowy 3 od 110 zł Pokój przeznaczony dla trzech osób. Wyposażony jest w łóżko podwójne i łóżko pojedyncze lub trzy łóżka pojedyncze, biurko, szafę, telewizor oraz łazienkę z prysznicem. W cenie pokoju wliczone są również ręczniki.
4-osobowy 4 od 140 zł Pokój przeznaczony dla czterech osób. Może zawierać łóżko podwójne i dwa łóżka pojedyncze lub cztery łóżka pojedyncze, biurko, szafę, telewizor oraz łazienkę z prysznicem. W cenie pokoju wliczone są również ręczniki.
5-osobowy 5 od 170 zł Pokój przeznaczony dla pięciu osób. Wyposażony jest w łóżko podwójne i trzy łóżka pojedyncze lub pięć łóżek pojedynczych, biurko, szafę, telewizor oraz łazienkę z prysznicem. W cenie pokoju wliczone są również ręczniki.

Zarezerwuj pokój w hostelu online